ИСКЉУЧЕЊА СТРУЈЕ: Сутра радови на мрежи у Браничевском округу

Душанка Новковић

21. 05. 2025. у 10:27

ПОЖАРЕВАЦ – У четвртак, 22. маја, изводиће се радови на електромрежи, због чега ће поједини делови Браничевског округа остати без струје.

ИСКЉУЧЕЊА СТРУЈЕ: Сутра радови на мрежи у Браничевском округу

Д.Н.

Од 8 до 14 сати, у Пожаревцу струју неће имати Улица братства-јединства од броја 134 до 170. Од 9 до 15 без струје ће бити Раденка и Дрезна код Кучева, а од 10 до 14 Влашки До код Жабара. На подручју општине Голубац, од 9 до 18 сати са мреже ће бити искључени: Дедине, Ливадица, Ридан, каменолом Јеленска стена, Брњица, Орлови, Чезава, Главичица, Турски Поток, Добра, Кожице, Кључ и Голубачка тврђава.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

МАЛИГНИ ТУМОР ЛЕЧЕН КАО – ИШИЈАС: Зоран Рис (43) из Бачке Паланке већ четири године се бори са ретком болешћу