НА ПОЛИГОНУ УЧЕ ДЕЦУ САОБРАЋАЈУ: Акција у Белој Цркви за основце из две школе

Јелена Баљак

11. 04. 2025. у 16:06

САВЕТ за координацију послова безбедности саобраћаја на територији општине Бела Црква реализовао је едукативно-превентивну акцију за ученике основних школа „Жарко Зрењанин“ и „Доситеј Обрадовић“.

НА ПОЛИГОНУ УЧЕ ДЕЦУ САОБРАЋАЈУ: Акција у Белој Цркви за основце из две школе

Фото: бцинфо

У спортској хали поставили су саобраћајни полигон, како би малишани кроз игру и дружење на практичан начин научили правила, која ће им помоћи да напредују у осамостаљењу и да безбедно учествују у саобраћају.

Организатори су били и Удружење грађана „Покрет горана Бела Црква“ и секција за безбедност саобраћаја Техничке школе „Сава Мунћан“ из Беле Цркве.

Иначе, локални Савет је у периоду од октобра до децембра 2024 реализовао сличне активности, са посебним акцентом на рањиве категорије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

ПОТРЕСНЕ СЦЕНЕ ДОЛАЗЕ ИЗ ГРЧКЕ: Цео Солун у црно-белом у част погинулих навијача ПАОК-а (ВИДЕО)