ОБНОВА ЛОКАЛНИХ ПУТЕВА У ВЕЛИКОЈ ПЛАНИ: Замена коловоза и на мосту преко Велике Мораве
Данас би, према најавама, требало да почну радови на обнови пута од Велике Плане до Доње Ливадице.
Foto: MGSI
Прво ће бити изведени радови на замени коловоза на мосту преко Велике Мораве, који би, оп ако временски услови дозволе, већ у четвртак или петак требао бити пресвучен новим асфалтом.
Након тога машине ПЗП Пожаревац настављају реконструкцију тог пута од Велике Плане према Доњој Ливадици.
Обнову ова два пута финансирају Влада Србије и ЈП Путеви Србије,
Препоручујемо
ПОТПИСАНИ УГОВОРИ ВРЕДНИ 30 МИЛИОНА: Подршка Покрајине развоју руралног туризма
06. 07. 2026. у 15:56
ФИЛМОВИ АНИМАТОРА ИЗ ЗЕМЉЕ И СВЕТА: Вечерње пројекције анимираног филма у ШАФ-у
06. 07. 2026. у 15:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)