БИЦИКЛОМ ОКО СВЕТА: Трибина Снежане Радојичић у Краљеву

У великој сали Регионалне Приврдне коморе у Краљеву, сутра ће, са почетком у 17 сати, бити одржана путничка трибина Снежане Радојичић, у путничком свету познате као светски циклономад.

БИЦИКЛОМ ОКО СВЕТА: Трибина Снежане Радојичић у Краљеву

прив.архива

Путујући бициклом око света, Снежана је од 2011. године на два точка прешла више од 120.000 киометара у Европи, Азији, Јужној и Северној Америци, као и неколико хиљада километара пешице.

Како је најављено, публика ће на трибини моћи да чује Снежанине интересантне приче из вишегодишњег путешествија око света, од тога како изгледа живот на друму и зашто воли пустиње, до тога како се она носи са страховима и шта ради да би остала безбедна.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних

"СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ" Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас да Србија има улогу почасног госта на војном дефилеу у Паризу поводом Дана Бастиље, а да је Хрватска почашћена што су је тамо позвали.

03. 07. 2026. у 15:08

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

КАДА УМРЕМ, САЗНАЋЕ СЕ ИСТИНА Детаљи односа Јами и Мила Ђукановића