РЕЦИТАТОРИ ИМАЈУ РЕЧ: “Песниковање 2025“ у врњачком Замку културе
Поводом Међународног дана поезије, у Замку културе у Врњачкој Бањи, 21. марта, са почетком у 15 сати, биће одржана традиционална манифестација „Песниковање 2025“ која има за циљ да охрабри и подржи промотере поезије.
КЦ Врњачка Бања
Овом приликом свој рецитаторски таленат представиће ученици са територије врњачке општине, најпре осонвци, потом средњошколци и на крају студенти, а како је најављено, овогодишњи жири чини ће библиотекари Катарина Милановић и Тања Спасић и песник Милош Милошевић.
Препоручујемо
ЋУПРИЈСКИ КАРАТИСТИ БРИЉИРАЛИ У ЧАЧКУ: Обезбедили пласман за Првенство Србије (ФОТО)
06. 04. 2026. у 14:49
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)