ПОЛИЦИЈА У КИКИНДИ СНИМА ОКУПЉАЊА ГРАЂАНА: Укључени фото- апарати и камере
Из Полицијске управе у Кикинди најављено је да ће полиција снимати окупљања грађана на свом подручју која се очекују данас и сутра ( среда и четвртак).
Фото: Р. Шегрт
Скупови и шетње снимаће се фото-апаратима и камерама.
- Очекују се окупљања грађана у покрету на више локација на подручју Полицијске управе у Кикинди. У складу са чланом 52. Закона о полицији, Полицијска управа предузеће све законске мере да јавни скупови протекну безбедно, укључујући фото и видео - снимање на местима где се пријављени и непријављени скупови буду одржавали – саопштено је из полиције.
Иначе, оваква снимања су уобичајена на свим јавним скуповима на којима се окупља велики број грађана, попут утакмица, које полиција често снима. Увек када се јавни скупви фотографиу и снимају, полиицја је дужна да о томе обавести јавност. На пример, Полицијска управа у Кикинди често снима фудбалске утакмице у Сенти и о томе редовно обавештава јавност преко медија, којима шаље обавештења.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)