ВАНДАЛИ НЕ МИРУЈУ: На баскет-терену уништена половина столица
На терену за баскет у центру Пожаревца, од укупно 10, уништено је пет столица за публику. Вандали су уништавали једну по једну, да би се сада стигло до порезног биланса.
Д.Н.
Ово игралиште у Улици Моше Пијаде град Пожаревац обновио је у јулу 2022. године. Тада je постављена нова асфалтна подлога, као и табла са обручем и столице, а у септембру је зид иза коша украшен муралом. У уређење игралишта уложено је укупно 1,7 милиона динара.
Препоручујемо
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
УМРО НАЈТЕЖИ ЧОВЕК НА СВЕТУ: Са 600 килограма ушао у историју - борио се да смрша, али болест је пресудила
ДРЖАО је Гинисов рекорд за најтежег човека на планети...
30. 12. 2025. у 18:15
Коментари (0)