ГРАДСКА УПРАВА ПОДСЕЋА СМЕДЕРЕВЦЕ: Рок за уплату пореза на имовину 14. фебруар
Градска управа Смедерево обавестила је пореске обвезнике да 14. фебруара доспева за уплату обавеза за прво тромесечје годишњег пореза на имовину за 2025. годину.
Градска управа Смедерево
Обавеза за прво тромесечје 2025. године се плаћа аконтационо у висини обавезе утврђене за последње тромесечје 2024. године.
Обвезници могу стање својих обавеза да провере у Одељењу за локалну пореску администрацију сваког радног дана у периоду од 7,30 – 15,30 часова лично или телефоном на број 026 / 613-269.
Непријављена имовина подлеже кажњавању.
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)