МЕШТАНИ УРЕЂУЈУ ОБАЛУ БЕГЕЈА: Радна акција становника Житишта
ЈЕДИНСТВЕНОМ радном акцијом, сложни и вредни мештани Житишта код Зрењанина, започели су уређивање некада популарног купалишта на обали реке Бегеј.
A, Amižić
- Очистили смо део корита Бегеја од муља, шута, стакла и растиња и насули крупни шљунак,а то је важно, пре него што се подигне ниво Бегеја - углас поручују млади из Житишта који су започели акцију уређења и планирају њен наставак већ за наредну суботу, 15. фебруара, уз напомену да је очишћено смеће и растиње а изравнат је терен на песку и проширен део купалишта.
- Свакако највећа новина током ове радне акције је постављање две скакаонице, а надамо се да ће се још људи придружити, јер је идеја здрава, да Житиште добије у будућности лепо уређено купалиште - додају млади из Житишта, уједињени и решени да њихова варош, добије модерно и уређено купалиште.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ВЕЧЕРАС ДЕСЕТИ „СУВАЧА ДЕМО ФЕСТ“: Улица код старог млина пуна музике
11. 07. 2026. у 13:41
СВИ ИГРАЛИ СРПСКО КОЛО: Завршен 27. Међународни фестивал фолклора „Вршачки венац“ (ФОТО)
10. 07. 2026. у 19:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (0)