У НОВОМ САДУ У КАСНИМ НОЋНИМ ЧАСОВИМА МОГУЋ СЛАБИЈИ ПРИТИСАК У ВОДОВОДНИМ ЦЕВИМА: Током дана снабдевање водом биће нормално
ЗБОГ радова на регенерацији бунарa и дуготрајно ниског водостаја Дунава, који је изазвао смањење нивоа подземних вода као главног извора сирове воде, у току су привремени поремећаји притиска у водоводном систему Новог Сада, саопштено је данас из ЈКП „Водовод и канализација“. Промене притиска дешаваће се у касним вечерњим сатима, од поноћи до четири ујутру.
З. Грумић
- Током дана обезбедићемо нормалан притисак и довољне количине воде за све кориснике.Молимо све грађане да рационално троше воду и тиме допринесу стабилности водоснабдевања – поручују из новосадског „Водовода“.
Надлежни у том јавно-комуналном предузећу објашњавају да се регенерација бунара спроводи током зимских месеци, у оквиру планског унапређења техничког система за прераду и дистрибуцију воде.
ЈКП "Водовод и канализација" наставиће ревитализацији и улагање у рени бунаре, настављајући тако да унапређује систем водоснабдевања.
У протекле две године, то предузеће је интензивно улагало у унапређење капацитета и очување изворишта. Реализовани су радови на утискивању дренова у три бунара, регенерација седам бунара, док су радови на регенерацији још три бунара тренутно у току. Укупна вредност тих инвестиција износи 430 милиона динара, чиме ЈКП „Водовод и канализација“ Нови Сад показује посвећеност и улаже максималне напоре како би водоснабдевање било стабилније и поузданије за све кориснике.
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
"НИЈЕ БИЛО ЛАКО ИЗДРЖАТИ": Рађен проговорио о разлозима за развод од Ане и најтежем периоду
ВАТЕРПОЛИСТА Никола Рађен био је у браку са певачицом Аном Кокић са којом има две ћерке, од које се развео након једанаест година љубави, а сада проговорио о тешком периоду.
05. 12. 2025. у 07:50
Коментари (0)