УДРУЖЕЊИМА 16,7 МИЛИОНА: Петровачка општина раписала шест конкурса за пројекте
ПЕТРОВАЦ НА МЛАВИ – Општина Петровац на Млави расписала је шест конкурса којима ће буџетским новцем подржати пројекте и програме удружења у 2025. години.
Д. Новковић
Конкурси се односе на пројекте у области пољопривреде, комуналне делатности, спорта и омладине, социјалне и дечје заштите, културе и јавног информисања и цркава и верских заједница. Укупна сума која је одвојена за наведене конкурсе износи 16,7 милиона, од чега ће највећи део – 10 милиона, бити расподељено за област култура и јавно информисање.
Препоручујемо
РАДОВИ У ЛОЗНИЦИ: Држава гради нова и уређује стара здања Цвијићеве школе
03. 07. 2026. у 17:21
УЛАЗ ЗА ЛЕЧЕЊЕ МАЛОГ КОНСТАНТИНА: На "Штранду" још један "Хуманитарни понедељак"
03. 07. 2026. у 16:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 01:24
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)