КРАГУЈЕВАЧКА ЗИМСКА СЛУЖБА: Све проритетне улице проходне, аутобуске линије саобраћају по реду вожње

Весна Хаџић

05. 01. 2025. у 19:20

Први снег у овој години који је пао и у Крагујевцу и околини није изазвао веће проблеме у саобраћају, иако је температура ваздуха ноћу у минусу. Шест дежурних екипа Зимске службе ангажовано је на чишћењу и посипању градских и сеоских саобраћајница према приоритетима.

КРАГУЈЕВАЧКА ЗИМСКА СЛУЖБА: Све проритетне улице проходне, аутобуске линије саобраћају по реду вожње

ЈКПШ

Све улице првог приоритета су проходне, а у току дана настављено је посипање и чишћење улица другог приоритета. До сада је утрошено око 170 тона соли и 250 тона ризле.

Возила градског превоза у јутарњим часовима кренула су на време, у складу са редом вожње, а скраћења линија због снега леда јуће у јутарњим часовима било је и на градском и приградском подручју. Утоку дана очишћене су деонице у приградском подручју, па се поласци за приградска насеља неометано одвијају до окретница.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕНУТАК КАД ЈЕ СРБИЈА ЗАНЕМЕЛА! Вучић се ухватио за главу након признања ове храбре жене: Дође ми да заједно са вама плачем!

ТРЕНУТАК КАД ЈЕ СРБИЈА ЗАНЕМЕЛА! Вучић се ухватио за главу након признања ове храбре жене: Дође ми да заједно са вама плачем!

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић се ухватио за главу након што му је грађанка Бора открила борбу за усвајање детета и проблеме са социјалном помоћи, обећавши да ће покушати да учини све што може да проблем буде решен.

20. 02. 2026. у 22:47

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ! Трамп поздравио и госте којих није било у сали

"КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ!" Трамп поздравио и госте којих није било у сали

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп основао је Одбор за мир, али је већ на оснивачком састанку "Одбора за мир" запретио ратом. Претњу из говора поновио је и у авиону за Џорџију. Озбиљност показује и премештање носача авиона у источно Средоземље.

21. 02. 2026. у 09:40

Коментари (0)

ИСТОРИЈСКА НОЋ ЗА ДЕНВЕР НАГЕТСЕ! Победа од 54 поена разлике и незаустављиви Никола Јокић!