УМЕСТО СЛАВЉА ПОМОЋ БОЛЕСНОЈ ДЕЦИ: И Сомбор одлучио да одустане од дочека Нове године
Због трагедије на новосадској железничкој станици и Сомбор је одлучио да одустане од прославе и дочека Нове године.
Фото: Ј. Бекић
Средства која су опредељена у буџету Града Сомбора за дочек Нове године биће преусмерена на подршку родитељима деце оболеле од ретких болести са територије града која су уписана у регистар лица оболелих од ретких болести, који води Институт за јавно здравље „Др Милан Јовановић Батут“. Овим средствима пружиће се једнократна финансијска помоћ за побољшање квалитета живота наведне деце, која су узраста до 18 година, која имају пребивалиште на територији града и уписана су у регистар лица оболелих од ретких болести.
Препоручујемо
ЗБОГ КВАРА НА ГЛАВНОМ ДОВОДУ: И данас проблем са водоснабдевањем Параћина и Ћуприје
21. 01. 2026. у 16:42
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
СВИ СТЕ ФОЛИРАНТИ! Дара Бубамара напустила Звезде Гранда - реаговала Цеца "Није фер, ни колегијално"
ПЕВАЧИЦА Дара Бубамара реаговала је бурно на критике које је добио њен кандидат од стране њених колега из "Звезда Гранда".
25. 01. 2026. у 13:10
Коментари (0)