БЕСПЛАТАН ТРЕНИНГ САМООДБРАНЕ: Традиционална акција Карате клуба "Банатски цвет" из Зрењанина

Богољуб Грујић

10. 12. 2024. у 17:40

Поводом обележавања 16 дана борбе против насиља над женама, Карате клуб "Банатски цвет" из Зрењанина, од 2018. године организује бесплатну обуку за жене из свих градских установа. 

БЕСПЛАТАН ТРЕНИНГ САМООДБРАНЕ: Традиционална акција Карате клуба Банатски цвет из Зрењанина

Karate klub Banatski cvet

- Кроз наш курс самоодбране до сада је прошло преко стотину суграђанки, а пројекат су подржали Министарство унутрашњих послова, Покрајинска Влада, Центар за социјални рад града Зрењанина, Центар за пружање услуга социјалне заштите Мост, Црвени Крст, Предшколска установа, Дом ученика средњих школа Ангелина Којић Гина, уз  подршку Спортског Савеза и Градске управе града Зрењанина - истиче Никола Вукелић председник Банатског цвета.
Он је позвао даме из осталих градских инситуција да се укључе и буду део пројекта, који као тренер води мајстор каратеа, Горан Самоловац.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.

01. 03. 2026. у 12:45

Коментари (0)

УДАР НА АГРЕСОРА: Народ јуриша на америчку амбасаду (ВИДЕО)