САОПШТЕЊЕ ОПШТЕ БОЛНИЦЕ У ВРАЊУ: Пала украсна плоча са плафона у Општој болници
У току данашњег дана у згради Опште болнице Врање испред амбуланти дошло је до мале хаварије када је пала украсна плоча са плафона, саопштио је Здравствени центар.
Здравствени центар у граду под Пржаром, Фото Ј. Стојковић
Проблем је настао јер се ту налази цев из које је цурила вода, па је наквашена украсна плоча пала.
Фото: Ј.С.
- Оно што је менаџменту Здравственог центра од изузетне важности је да нико није повређен нити је штета велика. Ипак, имамо Људску потребу и моралну обавезу да због пацијената који су били у чекаоници као и свих запослених објаснимо шта се заиста догодило, како не би нико био узнемирен – саопштено је из ове здравствене установе.
Препоручујемо
АКРЕДИТАЦИЈА НА ЧАК СЕДАМ ГОДИНА: Дом здравља у Ваљеву поново сврстан у медицинску елиту
11. 03. 2026. у 06:45
РЕКОНСТРУКЦИЈА ВОДОВОДНЕ МРЕЖЕ У АПАТИНУ: Влада определила 284 милиона динара
10. 03. 2026. у 13:47
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)