ФЕМУФ У ПОЖАРЕВЦУ: Бесплатне пројекције од 25. до 29. новембра

Душанка Новковић

22. 11. 2024. у 09:50

ПОЖАРЕВАЦ - У Центру за културу у Пожаревцу од 25. до 29. новембра одржаће се Фестивал музичког филма – ФЕМУФ, тринаести по реду.

ФЕМУФ У ПОЖАРЕВЦУ: Бесплатне пројекције од 25. до 29. новембра

Д. Новковић

Посетиоци ће током фестивала видети филмове „Савршени дани“ Вима Вендерса, „Присила“ Софије Кополе, дводелни „Вудсток“ Мајкла Вадлија и домаћи “Хит месеца 1985-1989”. Сваке вечери програм се одржава у малој сали, од 19 сати, уз бесплатан улаз.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

КАЛАТЕС ПОКОПАО ЖЕЉКА ОБРАДОВИЋА: Нови тренер Партизана нам је дао додатну мотивацију!