АКОНТАЦИЈА ПОРЕЗА НА ИМОВИНУ: Подсећање за пореске обвезнике у Лесковцу

Четврта и последња аконтација пореза на имовину за текућу годину доспева за плаћање 14. новембра.

АКОНТАЦИЈА ПОРЕЗА НА ИМОВИНУ: Подсећање за пореске обвезнике у Лесковцу

фото: И.Митић

Одсек локалне пореске администрације Одељења за финансије лесковачке Градске управе позвао је све обвезнике да своје обавезе измире благовремено.

Грађани се подсећају да четврта аконтација пореза на имовину за ову годину доспева 14. новембра, а да се на износ неплаћене аконтације, до наведног рока, плаћа камата, у складу са законом којим се уређује порески поступак и пореска администрација.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

Конкурс је отворен: ко закасни – остаје без шансе за РОМА Цомпанy субвенције