РАДОВИ У СЕВОЈНУ: Асфалт у седам улица
У ужичкој општини Севојно кроз директне инвестиције града и радове које изводи “Нискоградња”, у обављају се радови на путној инфраструктури вредни 5.5 милиона динара. Два путна правца су реконструисана, а посао траје на још пет саобраћајница.
ГО Палилула
Претходних дана радови су завршени у Партизанској и Улици Милутина Бојића. На ред је дошла реконструкција Соколске, Улице Саве Шумановића и Улица Моше Пијаде, а биће асфалтиран и крак Улице Мајке Јевросиме као и крак Сокићи.
- Ради се доста и на уређењу јавних површина, паркинг простора и реконструкцији спортских терена и дечијих игралишта. Делом из буџета саме општине, а делом из буџета града трудимо се из годину у годину радимо више и то је тренд који ћемо наставити - рекла је током обиласка радова градоначелница Ужица Јелена Раковић Радивојевић.
Град Ужице
Мирјана Ђурић председница Градске општине Севојно истиче да је поред поменутих седам путних праваца урађено и пет удруженим средствима града и мештана.
- Oд јуна 2022. године у општину Севојно уложено је више од 200 милиона динара. Имали смо огромне проблеме са несташицом воде и пуцањем цеви и 2023. године ти проблеми су решени инвестицијом вредном 110 милиона динара – додла је Ђурић.
Препоручујемо
ГЕРМАН И ВУК НАЈБОЉИ: Параћинским гимназијалцима прва места на Окружном такмичењу
03. 03. 2026. у 13:56
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)