ВЕЋИ ПОРЕЗ НА ИМОВИНУ: Ново поскупљење дажбина у Краљеву
После двогодишње стагнације, одлуком чланова краљевачког Градског већа, порез на имовину физичког лица у 2025. години у граду на Ибру биће скупљи за око осам одсто.
Г.Шљивић
Ова одлука усвојена је на основу утврђених просечних цена квадратног метра непокретности у шест градских зона и на снагу ступа 1. јануара наредне године.
Г.Шљивић
Иако се на 39. седници Градског већа могло чути да се приликом утврђивања нове цене пореза на имовину водило рачуна да она не буде превелики удар на кућне буџете, јасно је да, после недавног таласа поскупљења грејања, воде, паркирања и других комуналних услуга, увећани износ ове дажбине сигурно неће наићи на одобравање Краљевчана.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)