“СВИ УГЛАС“ У СМЕДЕРЕВУ: Концерт хора деце и младих из ромске заједнице
Хор „Сви углас“ одржаће концерт са гостима 26. октобра у Великој дворани Центра за културу Смедерево, са почетком у 18 сати. Са хором ће наступити Зејна Муркић, дечији хор ОШ „Димитрије Давидовић“ из Смедерева, оркестар „Светлост“, бенд Pretty loud и Невена Филиповић.
ЦЗК Смедерево
Хор Сви УГЛАС окупља децу и младе из ромске заједнице који су корисници Свратишта за децу, али и људе из читавог друштва који воле да певају и желе да упознају ромску културу.
Хор броји више од 50 чланова и чланица, а до сада је освојио срца публике својим приступом који позива све људе да се укључе и допринесу љубави, заједништву и солидарности.
Улаз на концерт је бесплатан.
Препоручујемо
ТРЕНУТАК КАД ЈЕ СРБИЈА ЗАНЕМЕЛА! Вучић се ухватио за главу након признања ове храбре жене: Дође ми да заједно са вама плачем!
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић се ухватио за главу након што му је грађанка Бора открила борбу за усвајање детета и проблеме са социјалном помоћи, обећавши да ће покушати да учини све што може да проблем буде решен.
20. 02. 2026. у 22:47
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)