ЗАВРШЕН ФЕДРАС: Најбоља представа „Лет изнад кукавичјег гнезда“

Душанка Новковић

24. 10. 2024. у 10:35

Представа „Лет изнад кукавичјег гнезда“, у извођењу Студија глуме „Театар 011" из Београда, проглашена је за најбољу на ФЕДРАС-у одржаном у Малом Црнићу.

ЗАВРШЕН ФЕДРАС: Најбоља представа „Лет изнад кукавичјег гнезда“

ЦЗК Пожаревац

Ова представа добила је још једно признање, јер је њен глумац Александар Радојковић проглашен за најбољег на фестивалу, за тумачење улоге Рендала Патрика Мекмарфија.

Титулу најбоље глумице освојила је Светлана Гашко, за улогу Катице у представи „Сметови“ Културног центра из Кисача.

На овогодишњем Фестивалу драмских аматера села Србије, 53. по реду, у такмичарском и ревијалном делу учествовала су позоришта из Петровца на Млави, Кисача, Смедерева, Нове Пазове, Јагодине, Велике Плане, Прокупља и Београда.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - Никада нећу погодити! (ВИДЕО)