ВРШЧАНИМА „ЗЛАТНИ КОФЕР“: Награђен сет публикација вршачке Туристичке организације
ТУРИСТИЧКА организација Вршац је на Међународном фестивалу туристичких публикација „Кофер слова“ добила „Златни кофер“ у категорији једнолисних туристичких публикација.
Фото: ТО Вршац
Награђен је њихов сет једнолисних публикација које представљају културно-историјско, верско, рурално и природно благо града и околине.
Био је то јубиларни 20. „Кофер слова“, који је одржан у Крушевцу. Учествовало је преко 30 туристичких организација из земље и региона, а награде су додељене у 11 категорија.
Препоручујемо
ОГЛАШЕНА ПРОДАЈА ИМОВИНЕ АУТОБУСКОГ ПРЕВОЗНИКА ИЗ ВРШЦА Оде фирма за 615 милиона
25. 01. 2026. у 20:00
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)