ОБЕЛЕЖАВАЊЕ СВЕТСКОГ ДАНА МЕНТАЛНОГ ЗДРАВЉА: Трибина у лесковачком Центру за стручно усавршавање

Игор Митић
Игор Митић

10. 10. 2024. у 13:46

У лесковачком Центру за стручно усавршавање у образовања обележава се Светски дан менталног здравља трибином под називом „Ментално здравље – ви питате“.

ОБЕЛЕЖАВАЊЕ СВЕТСКОГ ДАНА МЕНТАЛНОГ ЗДРАВЉА: Трибина у лесковачком Центру за стручно усавршавање

фото: И.Митић

Трибина, која почиње вечерас у 18 часова, намењена је грађанима, васпитачима, учитељима, наставницима, родитељима и свима који су заинтересовани да сазнају више о менталном здрављу деце и одраслих.

Организатори су најавили разговор на ову тему са др Татјаном Јовановић, психијатром лесковачке Опште болнице, Предрагом Момчиловићем, директором Центра за социјални рад и чланом Тима за ментално здравље младих Града Лесковца, Маријом Стаменковић, гешталт психотерапеутом под супервизијом и Стеваном Станојевићем, психологом, педагогом и когнитивно-бихејвиралним психотерапеутом под супервизијом, представником Центра „Психонега“ из Ниша.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата

СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата

ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.

26. 01. 2026. у 14:07

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

ВЕЛИКУ ПОДРШКУ ДОБИЈАМО ОД ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА: Мали Лука има ретку болест, а ово је његова прича (ВИДЕО)