БЕСПЛАТАН УЛАЗ: Концерт Националног ансамбла "Коло" у Краљеву

Горан Ћировић

26. 09. 2024. у 11:42

У оквиру турнеје „Колодром“, Национални ансамбл „Коло“ одржаће бесплатни концерт у недељу, 29. септембра, у новој хали спортова крај Ибра у Краљеву.

БЕСПЛАТАН УЛАЗ: Концерт Националног ансамбла Коло у Краљеву

КЦ Рибница

Са циљем децентрализације културног живота у складу са националним стратешким приоритетима, турнеја се реализује под генералним покровитељством Министарства културе у сарадњи са органима локалне самоуправе и установама за културу.

Пре Ансамбла „Коло“, како је најављено, наступиће КУД „Абрашевић” из Краљева и КУД „Студеница” из варошице Ушће. Као и за све манифестације краљевачког Културног центра „Рибница“ улаз на концерт је - бесплатан.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!