ПОЗИВ ДАВАОЦИМА КРВИ: Прикупљање животне течности у Параћину 25. септембра

ЗАВОД за трансфузију крви из Ниша и параћински Црвени крст организоваће у граду на Црници другу овомесечну акцију прикупљања крви у среду, 25. септембра.

ПОЗИВ ДАВАОЦИМА КРВИ: Прикупљање животне течности у Параћину 25. септембра

Фото: З. Рашић

И ова акција биће спроведена у просторијима Црвеног крста у Крагујевачкој улици, па су из ове хуманитарне организације позвали све пунолетне Параћинце да дођу и постану донори крви, ако то већ нису.

Екипа Завода за трансфузију биће на лицу места од 8 до 14 сати.

ИЗ ЦК подсећају да се крв даје до 65. године живота, с тим што мушкарци то могу да чине на свака три месеца, а жене на свака четири.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.

17. 07. 2026. у 14:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво