ЗАВРШНА СВЕЧАНОСТ 91. ВУКОВОГ САБОРА: Министар Селаковић у Лозници
МИНИСТАР културе у Влади Србије Никола Селаковић сусрео се данас на завршној свечаности 91. Вуковог сабора са начелником Угљевика Василијем Перићем у Лозници.
фото В Митрић
Топ приликом Перић и Селаковић честитали су српском народу у Србији, Републици Српској и расејању Дан српског јединства, слободе и националне заставе истичући да је баш јединство насушна потреба у времену када се наш народ суочава са великим изазовима са многа страна.
Перић и Селаковић подсетили су да је и на Вуковом сабору потенцирано колико је Вукова мисија била битна за одржање јединства и индентитета српског народа.
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)