ПОЧЕЛА ИСПЛАТА ЗА ПРВАКЕ: По 15.000 из буџета - ево где родитељи могу да подигну новац
У Ужицу је почела исплата новчане подршке од 15.000 динара, родитељима ђака првака.
Н. Јанковић
Родитељи првака новац могу подићи у експозитурама Банке „Поштанска штедионица“ на Слануши (Сланушка 7 и Трг Светог Саве 50), уз личну карту.
Подсетимо, Град Ужице поред свески и прибора, најмлађим основцима обезбедио је и поклон честитке вредне по 15 хиљада динара.
Ове године, у клупама ужичких школа је 627 ђака првака.
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)