ВЕЧЕ ЗА ПАМЋЕЊЕ: Концерт Стефана Миленковића и оркестра Камерата у Краљеву
Концертом нашег чувеног виолинисте и виртуоза Стефана Миленковића и оркестра Камерата из Новог Сада на Тргу српских ратника у центру Краљева, овдашњи Културни центар Рибница завршио је своју више него успешну летњу музичку сезону на отвореном.
КЦ Рибница
Током вечери за памћење како су многи Краљевчани прокоментарисали овај концерт, уз спектакуларну интерпретацију “Кармине Буране“, јединственог дела Карла Орфа, овом приликом публика је под отвореним небом и у лепом амбијенту могла да ужива и у сјајном извођењу познатих остварења групе „Квин“, Џорџа Гершвина, Астора Пјацоле и многих других.
КЦ Рибница
Препоручујемо
МАН'ТЕ СЕ РАДАРА: Протестни успон око 200 учесника на Гудурички врх, највиши у Војводини
23. 03. 2026. у 19:05
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)