СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА У НОВОСАДСКОЈ ОШ "ИВАН ГУНДУЛИЋ" За ђаке још 1.740 квадрата
У ПРИСУСТВУ представника локалне самоуправе, Министарства просвете, родитеља и просветних радника у ОШ "Иван Гундулић" - једној од најстаријих новосадских школа - организован је свечани пријем нове генерације ђака првака, којима су уручени уџбеници и други пригодни поклони, намењени за сваког од укупно 4.253 ученика првих разреда овдашњих осмолетки.
З. Грумић
Новоименовани члан Градског већа задужен за образовање Петар Ђурђев пожелео је првацима, као и свим осталим ученицима и запосленима у новосадским школама, срећан почетак нове наставне године и подсетио да је у доградњу објекта ОШ "Иван Гундулић" уложено 228 милиона динара, чиме је добијен додатни простор од 1.740 квадрата.
- Реализација ове вредне инвестиције велики је успех управе школе, локалне власти и свих житеља Новог Сада - истакао је Ђурђев, док је директорка поменуте образовне установе Лидија Радуловић, уз захвалност свима на успешној сарадњи, напоменула да је новоуређени школски простор намењен управо најмлађим ђацима, а првака ће у овој школи бити тачно 122.
Препоручујемо
ЗБОГ КВАРА НА ГЛАВНОМ ДОВОДУ: И данас проблем са водоснабдевањем Параћина и Ћуприје
21. 01. 2026. у 16:42
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)