ОБИШЛИ КУЋУ МИХАЈЛА ПУПИНА У ИДВОРУ: Манифестација у оквиру Дана пива
Пројекат панорамског разгледања знаменитости равнице, у оквиру манифестације Дани пива у Зрењанину, обухватио је одлазак ученика Основне школе Ђура Јакшић у Идвор, родно место славног научника Михајла Пупина.
TO grada Zrenjanina
Ученици нижих разреда посетили су родну кућу и Пупинов дом, искористили прилику да се фотографишу и нешто занимљиво и ново науче о животу једног од највећих српских научника, који је кренуо од пашњака до научењака.
У организацији Туристичке организације града Зрењанина, Јарослав Стеванов, по традицији, малишанима је показао још неке лепоте и знаменитости Баната, у вожњи панорамским аутобусом.
Препоручујемо
ПРОМЕНА РЕЖИМА САОБРАЋАЈА: У понедељак почињу радови у делу Новог Сада
27. 02. 2026. у 14:29
ПРЕДШКОЛСКЕ ГРУПЕ У СЕЊУ И СУПСКОЈ: Лепе вести из ћупријске ПУ „Дечја радост“
27. 02. 2026. у 13:46
ПРИЛИКА ЗА РАСЕЉЕНЕ СА КОСОВА: У Параћину још траје конкурс за сеоску кућу
27. 02. 2026. у 12:47
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)