ТРОЈНИ СУСРЕТИ БРИШУ ТРОМЕЂУ У Бездану одржана традиционална манифестација
У најлепшој улици у Бездану код Сомбора, по 19. пут одржана је, сада већ у традицију укорењена, културно – уметничка манифестација „Тројни сусрет“, на којој су излагачи из Србије, Мађарске и Хрватске имали прилику да представе своју културу и традицију
фото: Град Сомбор
-Ова манифестација већ дуги низ година негује културу, традицију и обичаје народа са овог простора. Град Сомбор ће наставити са подршком манифестација којима се осликава истинско мултиетничко и мултиконфесионално шаренило и богатство нашег града - поручио је Милан Стакић, заменик градоначелника Сомбора.
Поред културно – уметничког програма на главној бини, посетиоци манифестације су током целог дана могли да погледају изложбу и вашар рукотворина уз богату понуду безданских гастро специјалитета, док су у вечерњим часовима уживали у концертима групе „Trilogy“ и групе „Зана“
Препоручујемо
ЈОШ ЈЕДАН НЕУСПЕО ПОКШАЈ СМЕНЕ ПРЕДСЕДНИКА СКУПШТИНЕ У КУЛИ Бура због осам минута
28. 01. 2026. у 20:00
У ЦЕНТРУ ПОЖАРЕВЦА ПОЧЕЛО УРУШАВАЊЕ ЗАДУЖБИНЕ ИЗ 19. ВЕКА Ризик крај "Чикоша"
28. 01. 2026. у 20:00
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)