КРАГУЈЕВАЧКО КУЛТУРНО ЛЕТО : Група „Зана“ на Ђачком тргу

Весна Хаџић

20. 07. 2024. у 11:15

„ КРАГУЈЕВАЧКО КУЛТУРНО ЛЕТО ” једна је од посећенијих манифестација коју организују Дом омладине и Градска туристичка организација Крагујевац. Након низа концерата познатих извођача овог лета, вечерас у Крагујевцу наступа и група „Зана“.

КРАГУЈЕВАЧКО КУЛТУРНО ЛЕТО : Група „Зана“ на Ђачком тргу

Foto : GTO

На овом концерту Градска туристичка организација Крагујевац награђује посетиоце.

Пре почетка и за време концерта, моћи ће да се фотографишу испред инсталације која приказује знаменитости и симболе града. Будући да је до сада привукла пажњу на свим догађајима, ГТО је одлучила да овом приликом и награди најбоље форографије.

Власник фотографије која буде имала највећи број прегледа на друштвеним мрежама, добиће пакет сувенира са мотивима Крагујевца: мајицу, качкет и шољу. Победник ће бити проглашен у понедељак 22. јула у 12 часова.

Концерт групе „Зана“ почиње у 21. сат на Ђачком тргу испред Прве крагујевачке гимназије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

НЕМАЈУ НИКАКВА ПРАВА НА ЊЕГОВО ДЕЛО: Хрвати ИЗГУБИЛИ спор против Томине удовице, судили се 35 лета