РАДОВИ У ВРАЊУ: Обустава саобраћаја на путу Златокоп – Тибужде
Из Јавног предузећа "Урбанизам и изградња града Врања" саопштили су да ће доћи до периодичне обуставе саобраћаја за време извођења радова на изградњи инфраструктурног објекта.
ГО Сопот
Реч је о уређењу фекалне канализације на главном путу Златокоп – Тибужде у Врању.
Привремена обустава саобраћаја на траси изградње канализационе мреже биће у периоду од 16. јула 2024. године, у трајању од 60 календарских дана, уз могућност окончања радова и раније.
Препоручујемо
Упозорење Војске Србије: Војне вежбе од 4. до 10. маја у ширем реону Великог Градишта
03. 05. 2026. у 20:28
Кад чују како се Крушевљанин зове, сви се питају да ли му је матичар био пијан
03. 05. 2026. у 12:37
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)