БАЗЕН ЈЕ СПАС: Због тропски дана зрењанинци на купању
СВИ досадашњи рекорди по броју посета у једном дану на градакском базену под отвореним небом у Зрењанину, оборени су током низа тропских дана који су окупирали Србију и равни Банат.
B, Grujić
- Захваљујући одличној организацији и љубазности запослених, на базену све функционише како треба, гужва и велики број купача, који траже спас од назапамћене врелине, некако се не осећа и уопште немате осећај да је скоро хиљаду људи присутно - каже Зрењанинац Милош Станков, који је свакодневно на базену, уз напомену да је понуда хране и освежавајућих напитака разноврсна и да спасилачке екипе професионално обављају свој посао, баш као и сви остали запослени на једном од најстаријих базена олимпијских размера у Србији.
- Свакодневно се врши контрола, узимају узорци воде у базену на анализу и за сада, без обзира на рекордан број купача, све функционише како треба - истиче Данијел Шебез, директор установе Спортски објекти у Зрењанину.
Препоручујемо
АКРЕДИТАЦИЈА НА ЧАК СЕДАМ ГОДИНА: Дом здравља у Ваљеву поново сврстан у медицинску елиту
11. 03. 2026. у 06:45
РЕКОНСТРУКЦИЈА ВОДОВОДНЕ МРЕЖЕ У АПАТИНУ: Влада определила 284 милиона динара
10. 03. 2026. у 13:47
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО
ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.
10. 03. 2026. у 21:47
Коментари (0)