ЗАПЛЕНА НА ДРИНИ: Ухапшен осумњичени из Руме

в митрић

17. 07. 2024. у 07:15

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Шапцу, у сарадњи са Управом граничне полиције, Станице граничне полиције Бадовинци ухапсили су А. Ј. (1986) из Руме, због постојања сумње да је учино кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

ЗАПЛЕНА НА ДРИНИ: Ухапшен осумњичени из Руме

фото в митрић

Полиција је приликом контроле, на Граничном прелазу Бадовинци,у кабини камиона „мерцедес“ којим је управљао осумњичени пронашла више од 30 килограма кокаина.

По налогу Вишег јавног тужилаштва у Шапцу, осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он је, уз кривичну пријаву, приведен тужиоцу.

Судија за претходни поступак одредио му је притвор до 30 дана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!