КОЈИЋ ЗА ЗЛАТО: Стеван против ривала из Азербејџана

НА Европском шампионату за кадете и јуниоре у Новом Саду, нада зрењанинског Пролетера и репрезентативац Србије Стеван Којић, са загарантованим сребром у џепу, против ривала из Азербејџана, бори се за најсјајније, златно одличје у финалу.

КОЈИЋ ЗА ЗЛАТО: Стеван против ривала из Азербејџана

Рвачки клуб Пролетер

На путу до трона, на такмичењу које је окупило хиљаду такмичара из 39 земаља, млади ас Пролетера и велика нада српског рвања Стеван Којић савладао је ривале из Француске, Пољске, Русије и Немачке.

- Сјајно се осећам, улог у финалу је велики, а убеђен сам да уз подршку око струњаче, могу до злата - нагласио је Којић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)