ПОТПИСАН СПОРАЗУМ: Од септембра вртић у параћинском Поповцу

Зорана Рашић
Зорана Рашић

12. 06. 2024. у 13:31

У ЗГРАДИ општине Параћин директорка Предшколске установе „Бамби“ Тамара Јеремић Тодоровић потписала је са директором компаније „Моравацем“ Радетом Бучевцем Споразум о коришћењу њиховог објекта за рад вртића у селу Поповац.

ПОТПИСАН СПОРАЗУМ: Од септембра вртић у параћинском Поповцу

Фото: С. Балмазовић

Овај објекат је у одличном стању, али га компанија годинама не користи, па ће, захваљујући одличној сарадњи са Општином Параћин и овдашњом ПУ, бити прилагођен потребама вртића и стављен у ту функцију.

Како је најавила Тамара Јеремић Тодоровић, у вртићу који ће се звати „Симбо“ радиће од септембра три васпитне групе свих старосних категорија, од јасленог узраста до предшколаца.

Корисници услуга поповачког вртића биће деца из такозваних горњих села  - Поповца, Забреге, Стубице, Бошњана, Буљана, Шалудовца, Клачевице, Горње и Доње Мутнице, Извора, Лешја и Давидовца.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)