НОВИ ИЗГЛЕД АМБУЛАНТИ У КОЛУТУ И БАЧКОМ БРЕГУ: Обнављају се објекти Дома здравља у сомборским селима
У току су радови на уређењу амбуланти Дома здравља „Др Ђорђе Лазић“ у сомборским селима Колут и Бачки Брег.
фото:Град Сомбор
У Колуту је постављена нова ПВЦ столарија, замењени су олуци, а тренутно се кречи унутрашњост објекта и уређује дворишна фасада. Када је реч о амбуланти у Бачког Брегу, радови подразумевају кречење унутрашњих просторија и постављање потпуно нове електроинсталације.
Поред ових, наредних дана почеће и радови на уређењу амбуланти у Кљајићеву и Бездану. У Кљајићеву ће бити реконструисана фасада, док ће у Бездану бити замењени прозори.
Као и претходних година, локална самоуправа наставља са уређењем сеоских амбуланти, како би грађани и медицинско особље имали што боље услове, како за здравствене прегледе, тако и за рад.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)