ДУЕЛ ПИОНИРА: Голман црно-белих, Зрењанинац Матеј Прибишић, јунак Шампионата Србије
ТАЛЕНТОВАНИ голман Партизана, Зрењанинац Матеј Прибишић, апсолутни је херој пионирске титуле београдских црно-белих са два одбрањена пенала у финалној утакмици са Војводином из Новог Сада.
Privatna arhiva
Након резултата 2:2 у регуларном делу утакмице, на сцену је у пенал серији ступио Матеј и са два одбрањена значајно допринео великом успеху свог тима.
Занимљиво је да је боје пионирског тима Војводине бранио још један Зрењанинац, Давид Ждрња.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СРБИ СУ УНИВЕРЗУМ ДОБРОТЕ" Рус објаснио зашто ИПАК напушта нашу земљу - један проблем пресудио
РУС Вадим је истакао позитивне аспекте живота у Србији, укључујући доброту људи, сигурност и доступност ресурса.
14. 12. 2025. у 17:33
Коментари (0)