ДИГИТАЛНО ОПИСМЕЊАВАЊЕ МЛАДИХ У ДЕСПОТОВЦУ: Пројекат финансирају општина и Министарство туризма (ФОТО)

Зорица Глигоријевић

30. 05. 2024. у 12:36

Општина Деспотовац, у сарадњи са Спортском организацијом Деспотовац и Kанцеларијом за младе, потписала је уговор са Министарством туризма и омладине за финансирање пројекта дигиталне писмености младих.

ДИГИТАЛНО ОПИСМЕЊАВАЊЕ МЛАДИХ У ДЕСПОТОВЦУ: Пројекат финансирају општина и Министарство туризма (ФОТО)

Фото:З.Глигоријевић

Пројекат је вредан милион и по динара, а биће реализован у оквиру пројекта “Омладински клуб Деспотовац – дигиталне вештине за младе”.

Свечаном потписивању уговора испред Општине Деспотовац присуствовали су шеф кабинета председника општине Горан Милојковић, директор Спортске организације Деспотовац Игор Стојановић и координатор Kанцеларије за младе Ненад Божић. Испред ресорног министарства уговор је потписала помоћница министра Ивана Антонијевић.

Фото:СО Деспотовац

Пројекат ће бити реализован од 10. јуна до 10. децембра, а циљ је побољшање квалитета живота младих из општине Деспотовац, повећањем њихових дигиталних компетенција за лични развој, са освртом на дигитални активизам и омладински рад као алата за решавање свакодневних проблема и потреба младих.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

СЛУЧАЈНО САМ САЗНАО ДА ИМАМ ЛЕУКЕМИЈУ : Бившем водитељу Пинка живот се преко ноћи окренуо