ЈАГОДИНСКИ ПЕНЗИОНЕРИ ОПЕТ НАЈБОЉИ
Чланови Удружења пензионера града Јагодине на Регионалном такмичењу “Мини олимпијада трећег доба'', одржаном у Рековцу, освојили су прво место у укупном пласману.
Фото:З.Глигоријевић
Такмичење је организовано у пет дисциплина: бацање на кош, шутирање на мале голове, пикадо, шах и брзо ходање.
-Наша екипа, коју су чинили Влада Благојевић, Милан Лазић и Зоран Лукић, победила је у шаху, у брзом ходању смо такође екипно (Чеда Марковић, Милка Јовановић, Милан Лазић и Зоран Лукић) освојили прво место у саставу. На овај начин пласирали смо се на Републичко такмичење “Олимпијада трећег доба'' које ће бити одржано у Врњачкој Бањи'' – каже капитен екипе јагодинских пензионера Зоран Лукић.
Препоручујемо
Стипендије за студенте: У Кикинди дају и подстицаје успешним академцима
21. 04. 2026. у 21:45
Јадрани вазда слободари: Сећање на отпор фашистима у Доњем Добрићу код Лознице
21. 04. 2026. у 18:32
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Неће више наступати: Здравко Чолић одбио концерте, ово је разлог
КАО разлог Здравко Чолић је навео умор, али и унапред договорене породичне обавезе.
21. 04. 2026. у 10:37
Коментари (0)