СВИЛАЈНАЧКИ ЂАК НАЈБОЉИ ЗАВАРИВАЧ: Милош победио на Републичком такмичењу
МИЛОШ Радојковић, ученик трећег разреда смера бравар-заваривач Средње школе Свилајнац, победник је 29. Републичког такмичења машинских школа у дисциплини бравар и заваривач, одржаног у Смедеревској Паланци у организацији Заједнице машинских школа Републике Србије.
Фото:ТВ Центар
Милош је у конкуренцији ученика из 25 градова титулу првака освојио заваривањем МАГ поступком. Ментор ученику био је професор машинске групе предмета у Средња школа Свилајнац, Милан Богдановић, уз подршку фирме у којој Милош обавља стручну праксу и стиче знања по моделу дуалног образовања.
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)