12 РАДНИКА, А 1.028 КОРИСНИКА: Центар за социјални рад Бела Црква обележио 40 година рада
ЦЕНТАР за социјални рад „Осми мај“ из Беле Цркве обележио је 40 година рада.
Фото: ЦЗСР Осми мај
Тим поводом, директорка Маријана Јуришић је уручила захвалнице појединцима и институцијама, које су помагале њихов рад.
Она је, такође, истакла да белоцрквански центар има свега 12 запослених, од чега је само пет стручних радника, а да воде бригу о чак 1.028 корисника новчане социјалне помоћи из целе општине.
Препоручујемо
Културни стуб града на Ибру: Народни музеј у Краљеву основан пре 76 година
01. 05. 2026. у 19:24
Будилица за уснули град: Традиционална првомајска манифестација у Краљеву
01. 05. 2026. у 10:14
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)