САЈАМ ЦВЕЦА: На централном градском тргу у Зрењанину

Sopstveni

10. 05. 2024. у 14:55

Традиционални сајам цвећа, на централном градском тргу у Зрењанину, уз велики број посетилаца и заинтересованих грађана, окупио је произвођаче и излагаче цвећа из свих места Србије.

САЈАМ ЦВЕЦА: На централном градском тргу у Зрењанину

B Grujic

- Ја сам редовна на оваквих манифестацијама, ово је истински празник и уживам у шаренилу боја и сјајним ценама, које су прилагођене свачијем џепу и платежним могућностима - каже Мирјана Гаврилов пензионерка из Зрењанина, уз напомену да је купила неколико саксија цвећа од 150 до 400 динара.

Тродневни сајам, у организацији Туристичке организације града Зрењанина, окупио је рекордан број излагача, а ибзиром да је изложба има продајни карактер, сви су задовољни интересовањем и куповином присутних грађана, углавном припадница лепшег пола.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Шта значи кад је на Крстовдан ВЕДРО И ВЕТРОВИТО

Шта значи кад је на Крстовдан ВЕДРО И ВЕТРОВИТО

КРСТОВДАН, који се обележава 18. јануара, један је од оних празника у српској традицији који тихо, али снажно повезује веру, природу и човека. Иако често остаје у сенци Богојављења, Крстовдан у народном памћењу носи једнаку симболику, као дан када се судбина године “запечати”, а вода, ветар и небо постају гласници онога што долази.

18. 01. 2026. у 11:39

Коментари (0)

Стручност, поверење и хумани приступ пацијентима је стуб здравства