ПРОГРАМ ПОСВЕТИЛИ ПРОЛЕЋУ: Концерт у Културном центру у Пећинцима

С. М.

24. 04. 2024. у 14:37

У Културном центру, ученици клавира пећиначког одељења музичке школе „Теодор Тоша Андрејевић“, одржали су пролећни концерт, где су наступили сви ученици из класе наставнице клавира Иване Охмут са гостима, односно клавиристима из класе Браниславе Трифуновић.

ПРОГРАМ ПОСВЕТИЛИ ПРОЛЕЋУ: Концерт у Културном центру у Пећинцима

Фото Општина Пећинци

Поред дечјих песама, у изведби најмлађих ученика и класичних нумера које су извели они старији, на репертоару су се нашле и рецитације као и вокалне нумере посвећене пролећу. Концерт је тематски обогаћен пролећним радовима полазника ликовне секција Културног центра Пећинци, под менторством наставнице Весне Луковић.

Организаторка концерта Охмут, захвалила се свој деци на учешћу и најавила такмичења у Београду и Сремској Митровици као и годишњи испит.

Сви ученици који су заинтересовани за упис у музичку школу, пријаве за упис отворене су и доступне на сајту Музичке школе у Руми.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - краљице злочина

ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"

КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.

21. 01. 2026. у 16:48

Коментари (0)

МИЛОГОРЦИ У ШОКУ! Ево шта је најбољи ватерполиста Црне Горе урадио после меча са Србијом