МЕМОРИЈАЛНИ ОДБОЈКАШКИ ТУРНИР: Сећање на Власотинчанина Душана Крстића

Игор Митић
Игор Митић

19. 04. 2024. у 13:25

ВЛАСОТИНЦЕ ће сутра бити домаћин Међународног меморијалног одбојкашког турнира посвећеног дугогодишњем спортском раднику и оснивачу власотиначког одбојкашког клуба Душану Крстићу.

МЕМОРИЈАЛНИ ОДБОЈКАШКИ ТУРНИР: Сећање на Власотинчанина Душана Крстића

фото: ОУ Власотинце

На такмичењу у власотиначкој спортској хали, које почиње у 10 часова, поред екипе из Северне Македоније, учествују и тимови из Власотинца, Лесковца, Медвеђе и Грачанице, а биће одиграно девет мечева.

Организатор је Одбојкашки клуб „Власина“, чија је сениорска екипа ове сезоне освојила прво место и пласман у виши ранг такмичења. Турнир ће, како је најављено, отворити председник општине Братислав Петровић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

БОГ МЕ СПАСИО НАЈГОРЕГ: Аутобус висио над литицом, Босиљчић умало страдао на велики празник - Велику Госпојину славим као други рођендан