MЕЂУНАРОДНА ИЗЛОЖБА ПАСА СВИХ РАСА: Женски жири у Врању бира најлепше љубимце из двадесетак европских земаља

Јелена Стојковић
Јелена Стојковић

16. 04. 2024. у 20:00

ТРАДИЦИОНАЛНА Међународна изложба паса свих раса, одржаће се 1. маја на простору Спортског центра у Врању.

MЕЂУНАРОДНА ИЗЛОЖБА ПАСА СВИХ РАСА:  Женски жири у Врању бира најлепше љубимце из двадесетак европских земаља

Фото: Ј.С.

Мића Младеновић председник Кинолошког друштва “Шврћа” подсећа да се ове године изложба организује 13. пут, а да је овогодишњ и у знаку јубилеја - 30 година постојања кинолошог друштва.

Занимљив је детаљ да је међународни судијски жири састављен искључиво од дама из Пољске, Словеније, Хрватске, Црне Горе И Србије.

Иако је рок за пријављивање паса 27. април, већ сада је евидентно велико интересовање, јер су већ пријављени пси из двадесетак европских држава.

Организатор изложбе је Кинолошко друштво Шврћа у Врању, по одобрењу Кинолошког савеза Србије и Међународне кинолошке федерације.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋЕВО УПОЗОРЕЊЕ УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Европа мора да схвати, Америка се никад више неће вратити

ВУЧИЋЕВО УПОЗОРЕЊЕ УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Европа мора да схвати, Америка се никад више неће вратити

ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића, у којој упозорава да Европска унија мора да се суочи са чињеницом да се Сједињене Америчке Државе никада неће вратити старом моделу односа са Европом, објављена је као ударна вест на насловној страни светског издања руског портала Спутњик, као и на руској агенцији РИА Новости.

27. 01. 2026. у 07:44

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.

27. 01. 2026. у 11:26

Коментари (0)

РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела