УПОЗОРЕЊЕ ВОЈСКЕ СРБИЈЕ: Априлске вежбе на "Песковима"

Душанка Новковић

08. 04. 2024. у 16:00

Јединице Војске Србије изводиће гађање из пешадијског наоружања на војном полигону “Пескови“ у атару села Кусиће, 9, 10, 16, 17, 23, 24, 25. и 29. априла.

УПОЗОРЕЊЕ ВОЈСКЕ СРБИЈЕ: Априлске вежбе на Песковима

Д.Н.

У тим данима у близини полигона забрањује се кретање, задржавање и боравак људи, стоке, моторних возила и сточних запрега. Полигонско-стрелишни простор биће обележен црвеним барјачићима и таблицама са натписом: “Не иди даље – гађа се!“ и обезбеђен стражарима. Забрањено је и свако прикупљање и дирање нераспрснутих пројектила и њихових делова, јер то може бити опасно по живот. Војска Србије саопштава да неће сносити одговорност за несрећне случајеве који буду настали услед непоштовања наведених забрана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута