ПУТ ЧЕПУРЕ-РАШЕВИЦА: У току је рехабилитација локалне саобраћајнице код Параћина
У ОКВИРУ инфраструктурних радова у параћинској општини, у току су радови на рехабилитацији локалног пута Чепуре-Рашевица у дужнии од 500 метара.
Фото: Фејсбук/Општина Параћин
У питању је инвестиција од око 8,6 милиона динара, а извођач радова је „Путотехна“ из Параћина.
Како наглашавају у ЈКП „Црница“, које управља локалним путевима, док трају радови на снази је измењен режим саобраћаја који се одвија наизменичним пропуштањем возила.
Очекује се да посао буде завршен најкасније до 21. априла, када ће саобраћај бити нормализован.
Препоручујемо
ИЗМЕНА РЕЖИМА САОБРАЋАЈА У ЋУПРИЈИ: Разлог - почиње реконструкција водоводне мреже
25. 02. 2026. у 12:47
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)