АКЦИЈА ГРАДА ЈАГОДИНА: Бесплатна обуkа пливања за млађе основце
Ђаци од првог до четвртог разреда из десет основних школа са територије града Јагодине и околних села, њих 1.260, пријавило се за бесплатну обуку пливања на затвореном базену Спортског центра у Јагодини.
Фото:З.Глигоријевић
Обуку у потпуности финансира Скупштина града Јагодине, која је обезбедила и бесплатан превоз за све ученике која живе далеко и нису у могућности да самостално дођу до базена на обуку. Ученици сваке од школа похађаће по 15 часова.
- Одржали смо обећање када смо приликом отварања ових базена рекли да ће се локална самоуправа потрудити да деци обезбеди бесплатну обуку пливања. Пливање је веома значајно. Годинама уназад имамо Аква парк, али да би неко уживао у његовим чарима, треба да научи да плива – рекла је Снежана Вукашиновић, заменица председника Скупштине града Јагодине Драгана Марковића Палме.
БОНУС ВИДЕО - ДР НОВОСТИ: Како бити емоционално интелигентнији?
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)